KAYDIRIN
İstikbal Mobilya
HARBİYE AÇIKHAVA KONSERLERİ
İstikbal
Müşteri
İstikbal Mobilya
Tarih
Ağustos 2018
Proje Özeti
Markamız İstikbal’in sponsorluğuyla İstikbal Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde, 12 gün 12 farklı konserle izleyicilerle buluştuk. İran müziğini modern ezgilerle bir araya getiren dünyaca ünlü Mohsen Namjoo ve kamança sanatçısı Mark Eliyahu İstikbal’in sponsoru olduğu Harbiye Açıkhava konseri için ülkemize gelerek sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.
Kreatif Ekip
Caner Doğan (Ajans Başkanı)
Öykü Şener (Brand Manager)
Mertcan Öztürk (Art Director)
Orçun Erol (Sr. Graphic Designer)
Erhan Yazgı (Sr. Videographer)
Nurbanu Tunahan (Social Media Manager)
İSTİKBAL HARBİYE
Açık Hava Konserleri

Kenan Doğulu, yeni çıkan “Vay Be” albümü ve sevilen şarkılarıyla tüm Açıkhava’ya hem nostalji yaşattı hem de dans ettirdi. Athena, Şebnem Ferah ve Teoman ile Harbiye, rock müziğin keyfini doyasıya yaşadı. Son dönemlerin sevilen şarkıcılarından Edis ise İstikbal Harbiye Açıkhava’da ilk kez konser verdi ve merdivenler dahil oturulacak yer bırakmadı.

Tiyatroyu bir kez daha sevdirdi
İstanbul’un eşsiz manzarasında seyircileri kahkahaya boğan “Yoldan Çıkan Oyun” ve Broadway'in unutulmaz eserleri arasında yer alan “Damdaki Kemancı” izleyicilere tiyatroyu bir kez daha sevdirdi.
MFÖ
Efsanevi müzik grubu MFÖ, gençleri aratmayacak performansıyla izleyicilerini ayakta alkışlattı. Aşk şarkılarının vazgeçilmez ismi Yalın eski ve yeni şarkılarıyla muhteşem bir performans gösterdi. Müziğin doktoru diye anılan Ferhat Göçer, İstikbal Harbiye Açıkhava’nın kapanış konserini verdi.
İSTİKBAL MOBİLYA :
Sosyal Medyada Her Zaman Vardık!
İstikbal sosyal medya sayfalarında da her zaman aktif olduk. Yaptığımız canlı yayınlar, konser sırasında çekilen video & fotoğraflarla konsere gelemeyen takipçilerimize adeta o anları yaşattık.